bonobo ten triggers

Kocham PiS

 • ten triggers 26.10.2015 - 7:38
  Kukiz ok, boję się o Korwina... ale na pradawnych bogów, jakim cudem Petru ma tyle procent ?

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Jak głosować [WIDEO]

 • ten triggers 22.10.2015 - 22:50
  Krówka posłucha, poczyta pana Korwina, Krówka zrozumie co proponuje. Inaczej niepotrzebnie będzie się co poniektórym sączyć piana.

  tak na rozładowanie emocji ;)
  https://www.youtube.com/watch?v=ByxSS_6aMxg
 • ten triggers 21.10.2015 - 23:04
  Ja jestem rozczarowany Polską klasą polityczną i też niewiele mogę wskórać... czwórka w niedziele ma u mnie krzyżyk na drogę :)

Najlepszy fotograf w Myślenicach

 • ten triggers 22.10.2015 - 7:45
  Panie Kracy
  Persony które sobie życzą grubo ponad tyś. juz na pierwszym spotkaniu pokazują swoją oferte, w innym przypadku omijałbym takowych szerokim łukiem.
 • ten triggers 21.10.2015 - 23:29
  pomarancza

  Przepatrz galerię internetowe okolicznych fotografów i dokonaj wyboru SAMA/SAM !.
  Z polecenia, to może być tanio i kiepsko.

  Ps. Jeśli fotograf zawoła poniżej tysiąca (jeden dzień + plener) to przewertuj jego gal raz jeszcze lub poproś o wgląd do kilku najświeższych albumów, ale całych (takich jaki oddaje młodym) .

Ruszyła wielka loteria paragonowa. Będziecie grać?

 • ten triggers 01.10.2015 - 20:58
  I jak tu traktować wyborców PO poważnie ?

Prezydent 2015

 • ten triggers 23.05.2015 - 13:01
  Sójka napisał/a:
  Czyli Bredzisław na kolejne 5 lat ? Gratuluję podejścia ... I dzięki takim osobom w kraju jest jak jest i nic się nie zmieni.

  Zostając w domu lub oddając głos nieważny zgadzasz się na dalszą prezydenturę Komorowskiego taka jest prawda.

  Głosując w I turze na Korwina chyba Ci się nie podobała obecna kadencja, także powinieneś dać temu wyraz głosując przeciwko obecnemu Prezydentowi, proste i logiczne ?
  Nie, nie wpisuje się w głos za mniejszym złem. Właśnie taka postawa którą proponujesz napędza kwazi demokrację.
 • ten triggers 23.05.2015 - 12:57
  pan Kracy napisał/a:
  Ja zaś współczuję Tobie. To trzeba leczyć.
  Dziękuje za troskę, w zamian proponuję Ci towarzyszu Kracy wyłączenie z umysłowej diety telewizornie na miesiąc, intensywne rozmowy z ludźmi oraz na wieczór zamiast faktów i/lub Kraśki, porcję tekstu z zapachem drukarni... Pozdrawiam.
 • ten triggers 22.05.2015 - 19:22
  Powiem wam skrycie, że ja odpuszczam sobie druga turę...

  Komorowski od początku swojej kandydatury nie był i nigdy nie będzie moim prezydentem. Wraz z PO tworzą idealną kompozycje nieróbstwa, sutych diet oraz tworzenia etatów dla zwolenników... o trwonieniu pieniędzy podatnika nie wspomnę bo chyba każdy rozgarnięty to widz.

  Duda również nie będzie moim prezydentem, a jeśli w październiku szala władzy przechyli się na stronę PiSu, to ja za przeproszeniem pierydole taka republikę bananowo wyznaniową. Niemniej może trochę tej peowskiej hołoty powsadzają do więzień pomimo iż resztę przejmą i przemalują na barwy "biało czerwone" ...

  Głęboko współczuje niedzielnym wyborcom.
 • ten triggers 08.05.2015 - 18:52
  Proponowałbym w niedziele przed każdym lokalem wyborczym postawić leminga blokera, a do wyznawców PiS już dziś wysłać zaproszenia na obowiązkowe 24h czuwanie w klasztorach. Polska zyskała by nową jakość.

  "precz z biurokracją" :)
 • ten triggers 07.05.2015 - 19:06
  pan Kracy napisał/a:
  Sodoma i Gomora nas czeka jeśli tacy ludzie zaczną rządzić
  To już mamy, ludzie natomiast chcą wolności (osobowej, fiskalnej) a nie ucisku umysłowego i pręgierza urzędów skarbowych. Obudź się panie Kracy, bo Cię bozia skara jak przed nią/nim staniesz i wyznasz żeś na Dudę lub Komorowskiego głosował.
 • ten triggers 06.05.2015 - 23:11
  http://niewygodne.info.pl/artykul5/02238-Kryminalisci-glosuja-na-Komorowskiego.htm

  Nie to żebym patrzył na wyborców obecnego prezydenta równą miarą :)
 • ten triggers 05.05.2015 - 22:24
  Czy model demokracji brytyjskiej wspomoże Kukiza ?
 • ten triggers 05.05.2015 - 22:21
  Po dzisiejszej debacie mogę tylko stwierdzić że z partyjniaków "dużego" kalibru najlepiej wypadła Pani Ogórek. Duda jakiś taki rozczęśiony swoimi obietnicami...
 • ten triggers 04.05.2015 - 23:03
  Aż tak źle mi wróżysz ? swoją drogą co w tej ustawie budzi Twoją niechęć, boisz się że bank zabierze Ci nieruchomość ?
 • ten triggers 04.05.2015 - 21:13
  Lubię i szanuje gościa, ale nie wiedzieć czemu nie widzę go w prezydenckim uniformie na spotkaniu g8 (jak nas tam wepchnie zamiast Rosji) aczkolwiek mylić się jest rzeczą ludzką.
  Gdybym miał więcej zbieżnych poglądów z kandydatem, z pewnością miał by mój głos. O układzie sitwy i konstrukcji "państwa" mówi dobrze (w sensie prawdziwie) ale poglądowo jest jak dla mnie za dużo "na lewo", choć czuć w nim nutę wolnościowca (chyba dla tego go lubię).

  Reasumując, stokroć lepszy kandydat niż pacynki PO PiSowskie.
 • ten triggers 04.05.2015 - 20:57
  Jak mantrę można pisać, że PO i PiS to to samo bagienko z jedną tylko różnica że to pierwsze stara się maskować swoje jestestwo propagandową "roślinnością". Niemniej jedno i drugie, śmierdzi i pogrąża ludzi !
  Dlatego też mój głos powędruje do pana Mikke, jeśli wasze zasilą słupki kandydatów spoza "wielkiej polityki" też dobrze, nie ma czegoś takiego jak głos stracony (chyba że leśne dziadki przekombinują).

  Odnośnie głosujących na "dużych graczy" cóż... współczuje, być może na równi z tym jak oni mnie współczują z racji mojego wyboru.

  Ps. krowka123 być może prezydent nie ma dużej władzy ale może Cię przykładowo ułaskawić jeśli przypadkiem odstrzelisz pana rydzyka. Taaak wszystko ma swoje plusy.
 • ten triggers 01.05.2015 - 14:02
  Bzdura krówko, bzdura. Rozumiem że chciała byś by to na farbowanej prawicy jak zowiesz PiS były takie tłumy i energia, by ten rosnący elektorat należał do parit z układu, czyli w Twoim przypadku PiS. Na szczęście wyborcą Korwina rozsądku nie brakuje... ok bądźmy realistami, o mniejsze zło będziemy się martwić w drugiej turze ;).
  Ps. Mnie tylko zastanawia kiedy PiSowcy uruchomia cichy przekaz płynący z KK. Jeszcze przed czy już ewentualnie w drugiej turze, ciekawe.

Strony internetowe - w czym robic?

 • ten triggers 07.05.2015 - 19:32
  microsoft notepad, domena + serwer na rok, koszt w okolicy 300-400 zł

Kościół katolicki

 • ten triggers 01.03.2015 - 20:10
  Tak off top
  Ja osobiście tylko czekam na pierwsze odniesienia pana Dudy do umacniania "naszej rodzimej wiary", zmarnować tak liczny choć leciwy elektorat było by wręcz grzechem.
 • ten triggers 25.02.2015 - 20:05
  Luna napisał/a:
  Nauki Jezusa owszem. Natomiast nauki kościoła to już często zupełnie inna bajka... Piękno jest też w przesłaniu innych religii, między innymi tych, które chrześcijaństwo skutecznie niszczyło.

  Ps. Dla osób o naprawdę mocnych nerwach i otwartych oczach:
  https://slowianin.wordpress.com/tag/zygmunt-krzak/

  Dziękuje za linka do ciekawego bloga.
  Pozdrawiam.

Czy można żyć blisko Boga i daleko od kościoła ?

 • ten triggers 02.01.2015 - 0:28
  mateusz100 napisał/a:
  Dużo jest księży uczciwych i z powołania. Wiadomo, ostatnio to jest nagonka na kościół i księży ale w śród ludzi też jest pełno ''wilków'' Oby było ich jak najmniej i żeby było ich coraz mniej to rachunek sumienia zaczynam od siebie samego ;)
  To nie nagonka, tylko konfrontowanie społeczeństwa z poczynaniami co po niektórych "sług Bożych", z tą drobną różnicą iż w Polskiej tv nie usłyszysz o judaistycznym pedofilu chronionym murami Jerozolimy przed konsekwencjami swego czynu (ojjj byłby precedens w świecie pieniążka).

Wyrób własny

 • ten triggers 01.01.2015 - 23:58
  Z tymi wyrobami własnym to ciekawa sprawa, oczywistym jest że w takowych znajdziemy więcej mięsa w mięsie ale czym zwierzynę pasiono przed ubiciem pozostanie wieczna zagadką. Tak czy owak raptem kilka dni temu kosztowałem swojskiej szyneczki i jedyna opcja przebijająca doznania smakowe to dziczyzna. Warto szukać :)

Gwiazdor 2014 r-

 • ten triggers 01.01.2015 - 23:50
  Prawie że, rzetelny trolling. Niemniej ignorancją przeszedłem sam siebie nie czytając całości.

religia jak supermarket?

 • ten triggers 26.11.2014 - 21:29
  bono
  Takie nieprzyodziane cytaty serwujesz, pokusiłbyś się o ich interpretacje w duchu wyznania katolickiego.

Wszystko co powinieneś wiedzieć na tydzień przed wyborami

 • ten triggers 13.11.2014 - 23:25
  Edukować, byle nie nachalnie. Najlepiej zacząć wśród rodziny znajomych itd. Tylko że wybory samorządowe to inna bajka.
 • ten triggers 13.11.2014 - 22:53
  KOKOS napisał/a:
  rm51005 rzeczywiście napisał "wszystkim", ale nie czepiajmy się szczegółów. Oczywiście masz rację, że tym których wymieniłeś nie należy się poprawa życia, wręcz przeciwnie. Ogólnie myślę, że idziecie w dobrą stronę. Tylko pozostaje pytanie co na to wyborcy.
  Być może zareagowałem zbyt spontanicznie, ale jak czytam tekst który z powodzeniem wpasowuje się propagandę klasy rządzącej to nabieram podejrzeń odnośnie autora. Przypuszczam że chce dobrze dla wizerunku partii itd. ale jednak.
  Nie jestem aktywnym działaczem KNP, tylko sympatykiem, nie fanatykiem życzyłbym sobie by takich jak ja było więcej.
  Odnośnie wyborców cóż, jesteśmy starzejącym się społeczeństwem a starzejące się społeczeństwa nie przepadają za zmianami, nawet tymi które wyciągną kraj z zapaści gospodarczej. Więc jak wspomniałem kilka postów wyżej znacząca cześć głosującej ludności wybierze przetartych wodzirejów ze znanych partii, aczkolwiek prognozuję niemały sukces kandydatom z ramienia KNP (sukces na miarę partii).
  Dodam jeszcze że wybranych szczęśliwców z KNP czeka siermiężna praca u podstaw, czego odzwierciedleniem niech będzie wysoki wynik w najbliższych wyborach sejmowych. Tego im życzę.

Oddział powstał i rozwija się z każdym tygodniem. Kolejny nabór na wiosnę

 • ten triggers 13.11.2014 - 23:19
  Nie rozumiem, jeżeli nie drenują publicznej kasy oraz deklarują chęć niesienia pomocy to nic nam do tego w co się "bawią".

Niechlubny ranking ;>

 • ten triggers 13.11.2014 - 23:11
  Kto to posprząta i kto za ten cyrk zapłaci, w takim systemie spokoju nie ma :)

WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

 • ten triggers 13.11.2014 - 23:08
  Jakim trzeba być człowiekiem żeby zadłużyć miasto na 106% ?
  Oraz jakim desperatem być trzeba, by starać się o fotel burmistrza tak zadłużonego miasta ?

  Bezkarność bywa kusząca.
Pokaż więcej komentarzy